Filmy

John Boyega dzieli się zdjęciem z planu Epizodu IX i zapowiada niesamowitą scenę

Phasma vs Finn

Choć na razie nie trafia do nas zbyt wiele oficjalnych informacji i materiałów zza kulis produkcji ostatniego rozdziału sagi Skywalkerów, o materiałach promocyjnych nie mówiąc, to raz na jakiś czas możemy liczyć przynajmniej na małą wiadomość dotyczącą tego, co dzieje się na planie Epizodu IX. Dzisiaj na przykład John Boyega, aktor wcielający się w nowej trylogii Star Wars w byłego szturmowca Finna, opublikował na swoim Instagramie dość tajemnicze zdjęcie, zapowiadając jednocześnie scenę, która jego zdaniem będzie prawdziwym „wizualnym szaleństwem”.

„Wspaniały dzień pracy na planie! Cała załoga dobijała dzisiaj do granic możliwości, by osiągnąć coś, co będzie wizualnym szaleństwem! Wiele razy na planie bywałem zszokowany, ale nigdy dotąd tak, jak dzisiaj. Nie mogę się doczekać, aż dowiecie się dlaczego.”

Epizod IX trafi na ekrany kin już w grudniu tego roku. Poza Johnem Boyegą w filmie zobaczymy między innymi Daisy Ridley, Adama Drivera, Marka Hamilla, Oscara Isaaca, a dzięki wykorzystaniu nieużytych materiałów, także Carrie Fisher.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.