Gry

EA reaguje na doniesienia o anulowaniu gry Star Wars z otwartym światem

visceral-03

Informowaliśmy Was wczoraj o doniesieniach serwisu Kotaku, wedle których Electronic Arts, posiadające obecnie prawa do produkcji i dystrybucji gier z uniwersum Gwiezdnych Wojen, anulowało prace nad niezatytułowaną grą Star Wars z otwartym światem, która wyewoluowała poniekąd z porzuconego wcześniej Project Ragtag. Jeszcze tego samego dnia wydawca odniósł się do plotek.

Jak pisze w swoim oświadczeniu EA:

„W ostatnich godzinach krążyły spekulacje dotyczące jednego z naszych projektów Star Wars. Jako naturalna część procesu kreatywnego, wspaniała praca naszej ekipy z Vancouver będzie kontynuowana i wyewoluuje wraz z kolejnymi grami i produktami Star Wars. Jesteśmy całkowicie oddani celowi, jakim jest stworzenie kolejnych gier ze świata Gwiezdnych Wojen, jesteśmy także podekscytowani Star Wars Jedi: Fallen Order od Respawn i w odpowiednim momencie zdradzimy więcej informacji na temat naszych nowych produkcji.”

Wypowiedź wydawcy wyraźnie sugeruje, że tytuł znany do tej pory jedynie pod kryptonimem Orca, faktycznie został anulowany. Zdają się też potwierdzać plotki o tym, że w zamian otrzymać mamy inną, nieco mniejszą grę, która rzekomo ukaże się w 2020 roku.

Dla przypomnienia, głównym bohaterem pogrzebanego projektu miał być łowca nagród, a gracz miał mieć swobodę podróżowania przez zróżnicowane planety i podejmowania współpracy z wieloma frakcjami ze świata Gwiezdnych Wojen.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.