Gry

„Battlefront II” – lutowy update znacznie większy niż wstępnie zakładali twórcy

battlefront-2-clone-trooper-update

Już za kilka dni – 23 stycznia – czeka nas aktualizacja, która wprowadzi do Star Wars: Battlefront II Hrabiego Dooku oraz Gwardię Coruscańską. Znacznie ciekawszy update ma się jednak pojawić w lutym i, jak się okazuje, będzie on też dużo większy niż wstępnie zakładali twórcy z DICE.

Jak wiemy od pewnego czasu, w lutym gracze otrzymają całkiem nowy tryb rozgrywki, który skupi się na przejmowaniu punktów kontrolnych na dużych, otwartych mapach oraz niszczeniu okrętów flagowych przeciwnika. Wraz z lutowym patchem pojawią się również Anakin Skywalker, 501 Legion, pancerze dla oficerów klonów, o które społeczność prosiła od dłuższego czasu, oraz poprawione wersje skinów, jakie dodano do gry w zeszłorocznych aktualizacjach. Wygląda jednak na to, że ten ostatni element będzie rozbudowany znacznie bardziej w stosunku do pierwotnych planów.

Jeden z fanów zapytał managera ds. społeczności z DICEBena Walke’a – czy jest szansa, by poprawione aparycje dla batalionów 41, 91, 104 i 327 zostały dodane w styczniu, tak jak pierwotnie obiecano, na co uzyskał dość ciekawą odpowiedź:

„Możesz odpowiedzieć na moje pytanie, proszę? Czy poprawione legiony klonów wciąż zaplanowane są na styczniowy update?

Luty, ponieważ okazało się, że będzie to znacznie większa aktualizacja dla klonów.”

Nie wiemy, do czego dokładnie odnoszą się słowa managera, ale możliwości jest kilka… Niewykluczone, że postanowiono zainwestować trochę więcej wysiłku w naprawienie wcześniejszych błędów i oprócz standardowych poprawek, które sprawią, że wygląd żołnierzy będzie zgodny z kanonem, dodane zostaną też jakieś niestandardowe elementy (jak inny wygląd hełmów dla 91 Korpusu Zwiadowczego czy 41 Legionu).

Luty zapowiada się naprawdę ciekawie, ale musimy uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości.

1 komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.