Wydarzenia

Rebelianckie Szumowiny wspierają IV edycję inicjatywy „USE THE FORCE”

use-the-force-ed-iv

Podobnie jak miało to miejsce w 2017 roku, także i tym razem redakcja Rebelianckich Szumowin całym sercem wspiera IV edycję inicjatywy USE THE FORCE, która połączona będzie z mistrzostwami Polski w grach X-WING, IMPERIAL ASSAULT oraz LEGION.

W dniach 26-27 stycznia 2019 roku w zielonogórskim Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego odbędą się mistrzostwa w wyżej wymienionych grach oraz związana z inicjatywą USE THE FORCE zbiórka pieniężna, która wesprze leczenie 11-letniej Julii Owcarz, u której zdiagnozowano Glejaka IV stopnia. Po ciężkiej operacji, w którą nie wierzyli sami lekarze, guz został usunięty, a Julia została nazwana „dzieckiem cud”.

Dziś potrzebuje wsparcia w leczeniu chemioterapią, radioterapią oraz zakup leku Avastin. Niestety środek nie jest refundowany, a jest skutecznym lekiem zapobiegającym nawrotowi choroby.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu i wsparciem małej Julii zachęcamy do odwiedzenia facebookowego wydarzenia, które stworzyli organizatorzy, oraz zapisów na zawody.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.