Saga Star Wars

[Plotka] Matt Smith gra w Epizodzie IX jednego z rycerzy Ren

star-wars-episode-ix-matt-smith-the-knights-of-ren

Już od czasu pierwszych doniesień rola Matta Smitha – brytyjskiego aktora kojarzonego przez szeroką publikę głównie dzięki wcielaniu się w Jedenastego Doktora w Doctor Who – w Epizodzie IX była dla fanów Gwiezdnych Wojen wielką niewiadomą. Początkowo spekulowano, iż może on grać młodego Palpatine’a, jednak temat szybko ucichł. Teraz natomiast plotki – i tylko plotki, dlatego też zalecamy podchodzić do informacji ze sporym dystansem – głoszą, że w grudniu zobaczymy Smitha jako jednego z rycerzy Ren.

Taka odpowiedź wydaje się być całkiem sensowna. Z wcześniejszych doniesień wynika, iż rycerze Ren tym razem mają odegrać w filmie całkiem ważną rolę, a w podobnym tonie, bo jako kluczowa, opisana została rola Matta Smitha. Podobno informowano również, że brytyjski aktor był widziany na planie w ciemnym stroju i z mieczem świetlnym w ręce.

Pojawiły się także sugestie, iż Smith może wcielać się dowódcę, będącego drugim w hierarchii po generale Huksie. To jednak nie wydaje się tak prawdopodobne, szczególnie, że zarówno wcześniejsze doniesienia, jak i zakończenie Ostatniego Jedi, wskazują, iż Hux nie odegra już zbyt dużej roli w szeregach Najwyższego Porządku – a przypomnijmy, że ta Matta Smitha ma być wręcz kluczowa.

Epizod IX trafi na ekrany kin już w grudniu tego roku. Scenariusz napisali Chris Terrio i J.J. Abrams, z których ten drugi stanął także za kamerą w czasie realizacji filmu. Oprócz Matta Smitha zobaczymy także między innymi Daisy Ridley, Johna Boyegę, Oscara IsaacaAdama Drivera, Billy’ego Dee Williamsa i Marka Hamilla.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.