SerialeWydarzenia

Pierwsze materiały wideo z „The Mandalorian” mogą pojawić się już w kwietniu

the-mandalorian-cropped

Jak dowiadujemy się z najnowszego raportu dostarczonego przez redaktora Variety, Todda Spanglera, pierwsze materiały wideo z powstającego serialu aktorskiego The Mandalorian (oraz kilku innych oryginalnych serii z Disney+) mają pojawić się na spotkaniu inwestorów The Walt Disney Company, które zaplanowane jest na dzień rozpoczęcia Star Wars Celebration Chicago, a więc 11 kwietnia.

Doniesienia Spanglera mogą z kolei oznaczać, że nagrania z serii Jona Favreau prawdopodobnie zadebiutują przed szerszą widownią już w trakcie samego SWCC, a więc w dniach 11-15 kwietnia.

Skoro może pojawić się wideo z The Mandalorian, są też niemałe szanse na cały panel, który zostałby poświęcony tej lub nawet kilku innym seriom (jak siódmy sezon Wojen Klonów czy drugi sezon Star Wars: Resistance).

Na ten moment pozostaje nam jedynie czekać, a w ciągu najbliższych miesięcy z pewnością dowiemy się więcej.

The Mandalorian zadebiutuje na platformie Disney+ pod koniec tego roku, czyli mniej więcej wtedy, kiedy sama platforma trafi do użytku. W głównego bohatera wcieli się Pedro Pascal, a poza nim w serialu wystąpią także między innymi Gina Carano, Giancarlo Esposito, Emily Swallow, Carl Weathers, Omid Abtahi, Werner Herzog i Nick Nolte.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.