Gry

„Battlefront II” – mamy szczegóły patcha z Hrabią Dooku

count-dooku-darth-tyranus-battlefront-2

Już jutro (23.01.2019) użytkownicy komputerów PC oraz konsol PS4 i Xbox One, którzy posiadają Star Wars: Battlefront II, otrzymają kolejną darmową aktualizację, wprowadzającą do gry Hrabiego Dooku (Dartha Tyranusa). W związku z nowym i, jak się okazuje, nieco uszczuplonym update’em, na oficjalnym forum gwiezdnowojennej produkcji pojawiła się Transmisja dla społeczności, przybliżająca nam jego szczegóły.

Na początku trzeba zaznaczyć, że twórcom nie udało się opublikować razem z Transmisją żadnych grafik nowego antagonisty ani nawet materiału wideo, który także nam obiecano. Ben Walke przeprosił za zaistniałą sytuację i zapewnił, że podobna więcej się nie powtórzy.

Co więcej, okazuje się, że skin Gwardii Coruscańskiej dla klonów został wstrzymany do lutowego patcha. Ma to związek z koniecznością naniesienia sporych poprawek na większości skórek klonów (zarówno tych, które już mamy, jak i tych, które dopiero się pojawią).

Również aparycja o nazwie Dark Ritual (dla Hrabiego Dooku) została wstrzymana, gdyż zdaniem twórców wymaga ona kilku poprawek. Nie określono, kiedy ją dostaniemy, ale z wpisu wynika, że będzie to nieco szybciej niż lutowa aktualizacja. Alternatywny wygląd ma kosztować 40 000 kredytów lub 1000 kryształów.

Przejdźmy jednak do rzeczy, czyli faktycznej zawartości jutrzejszego patcha.

Opis

Z opisu możemy wywnioskować, że Darth Tyranus znacznie lepiej niż inni bohaterowie będzie radził sobie z walką na miecze świetlne. Jego umiejętność blokowania ciosów również ma być nieprzeciętna.

Koszt postaci zamknie się w tradycyjnej kwocie 35 000 kredytów (bez możliwości zakupienia za walutę premium).

Umiejętności

Szczegółowy opis umiejętności znajdziecie poniżej (dla ułatwienia nie tłumaczyliśmy poszczególnych nazw skilli, a jedynie ich opisy).

Lightning stun

Dooku uwalnia bardzo szybką błyskawicę unieruchamiającą, która przygważdża wszystkich okolicznych wrogów do ziemi. Obrażenia rozkładają się na każdego z przeciwników (maksymalnie pięciu).

Expose Weakness

Umiejętność ta oddziałuje na jednego oponenta i nakłada na niego kilka negatywnych efektów. Każdy dotknięty przez Expose Weakness będzie poruszał się wolniej, otrzyma większe obrażenia od ataków i będzie oznaczony dla Hrabiego Dooku w trakcie trwania efektów.

Duelist

Umiejętność ta rozpoczyna się od uniesienia przez Dooku miecza świetlnego ku twarzy, a następnie opuszczenia w dół, co oznacza przygotowanie do starcia. Gdy zostanie aktywowany, Duelist na krótko poprawi prędkość i obrażenia ataków mieczem świetlnym. Dooku zmieni w tym czasie sekwencję swoich ataków, od tej pory walcząc z jedną ręką umieszczoną za plecami.

Dodge

Uniki Tyranusa posiadają krótszy czas ładowania i może wykonać ich więcej, co czyni go groźnym oponentem dla każdego, kto chce zmierzyć się z nim w bezpośrednim starciu.

Aparycje

W dniu premiery patcha dostępna będzie tylko jedna (domyślna) aparycja o nazwie Sith Lord. Jak już wspomnieliśmy wyżej, dodatkowa pojawi się później.

Geonosis w nowych trybach rozgrywki

Mapa na planecie Geonosis zostanie dodana do kolejnych trybów rozgrywki (w tej chwili jest dostępna jedynie w Galaktycznym szturmie). Będą to: Blast, Heroes vs Villains oraz Arcade.

Więcej szczegółów najświeższej aktualizacji (takich jak gwiezdne karty, ścieżki dźwiękowe, emotki, zwycięskie pozy Tyranusa oraz poprawione błędy w grze) poznacie po odwiedzeniu oficjalnego forum Star Wars: Battlefront II.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.