Saga Star Wars

Richard E. Grant zdradza kolejne wskazówki odnośnie swojej roli w Epizodzie IX

richard-e-grant-star-wars-role

Kilka miesięcy temu informowaliśmy Was o wystąpieniu Richarda E. Granta w podcaście Happy, Sad, Confused prowadzonym przez Josha Horowitza, gdzie aktor zdradził kilka potencjalnych szczegółów dotyczących jego roli w IX Epizodzie sagi Star Wars. W ostatnich dniach Richard udzielił też wywiadu dla The Telegraph, którym poniekąd powtórzył swoją wcześniejszą wypowiedź, ale dodał przy tym jedno zdanie, które może stanowić kolejną wskazówkę odnoszącą się do granego przez niego bohatera.

Z opisów, które aktor przedstawił w listopadowym podcaście, wynikało, że odgrywana przez niego postać prawdopodobnie będzie uczestniczyła w scenie przesłuchania. Co więcej, podczas pierwszego spotkania z reżyserem filmu – J.J. Abramsem – obecna była także Daisy Ridley, co może sugerować, że bohater Granta spotka się na ekranie z Rey. Kolejnego rąbka tajemnicy uchylił fragment wspomnianego wywiadu dla The Telegraph.

Nie będziemy przytaczać tutaj całej wypowiedzi Richarda, ponieważ nie różni się ona wiele od tej, którą przetłumaczyliśmy dla Was w zalinkowanym w pierwszym akapicie artykule, ale skupimy się na interesującym nas fragmencie. Jest to opis pierwszej rozmowy z J.J. Abramsem, który pyta, czy Grant podejmie się roli:

„(…) Powiedział wtedy: „Więc podejmiesz się tego?” Ja odpowiedziałem: „Ale czego?” Wtedy opisał moją rolę i podał imię granej przeze mnie postaci. W tym momencie cały pokój przewrócił się do góry nogami.”

Jak sami zapewne zauważyliście, bardzo ciekawa w tym opisie jest reakcja Richarda na imię postaci, którą ma zagrać. Jest to oczywiście wyłącznie wróżenie z fusów, ale niewykluczone, że aktor zareagował tak emocjonalnie, ponieważ wcielić ma się w którąś z dobrze znanych postaci i to właśnie ten fakt tak mocno na niego wpłynął.

Być może jakąkolwiek wskazówkę dotyczącą bohatera Richarda E. Granta otrzymamy, gdy ukaże się pierwszy teaser Epizodu IX, którego publikacja jest podobno kwestią najbliższych tygodni.

Dziewiąta część sagi Skywalkerów zadebiutuje na ekranach kin 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.