Filmy

Spike Lee potwierdza, że Adam Driver wciąż pracuje na planie Epizodu IX

kylo-ren-adam-driver

Reżyser nominowanego niedawno do Oscara filmu BlacKkKlansman, Spike Lee, potwierdził, że Adam Driver (który, warto dodać, również został nominowany do Oscara za najlepszą rolę drugoplanową) wciąż pracuje na planie IX Epizodu Gwiezdnych Wojen. Reżyser podzielił się także krótką anegdotą zza kulis finału sagi Skywalkerów.

Jak powiedział Lee w wywiadzie udzielonym The Hollywood Reporter:

„Adam cały czas uczestniczy w zdjęciach do IX Epizodu Star Wars w Londynie. Na chwilę wstrzymano całą produkcję filmu i drugi reżyser zwołał załogę, żeby pogratulować Adamowi [nominacji do Oscara – przyp. red.].”

Przypomnijmy, że zdjęcia mają zakończyć się w drugiej połowie lutego, więc zostało raptem kilka tygodni do nagrania wszystkiego, co zaplanowali twórcy. Później pozostanie już postprodukcja i skomponowanie oraz nagranie muzyki do filmu, za co odpowiedzialny będzie oczywiście John Williams.

Biorąc pod uwagę, że Adam bierze udział w nagraniach właściwie do ostatniej chwili, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby odgrywany przez niego Kylo Ren dostał najwięcej czasu ekranowego ze wszystkich trzech filmów Sequelowej Trylogii.

IX Epizod sagi Star Wars zadebiutuje na srebrnych ekranach 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.