Gry

Ahsoka Tano w plikach „Star Wars: Battlefront II”

ahsoka-tano-clone-wars

Wczorajszy patch dla Star Wars: Battlefront II, wprowadzający do tytułu między innymi Hrabiego Dooku oraz sporo poprawek rozgrywki, wniósł ze sobą coś jeszcze, co ukryte jest przed wzrokiem przeciętnego gracza – pliki mające przygotować grę na przyszłą zawartość. Pośród zaimplementowanych pozycji znalazła się jedna, która wzbudza szczególne zainteresowanie, ponieważ sugeruje ona, że zeszłoroczne przecieki niebawem mogą się spełnić.

Użytkownik Reddita o nicku Emperor-Palpamemes przewertował pliki Battlefront II po pobraniu najnowszej aktualizacji i odkrył nazwę, która może wskazywać, że w najbliższej przyszłości do gry trafi Ahsoka Tano.

ahsoka-in-battlefront-2-files

Jak zapewne sami zauważyliście, imię bohaterki zostało zapisane błędnie, ale prawdopodobnie jest to celowe działanie twórców, mające utrudnić dociekliwym fanom wyszukanie plików według nazwy. Podobny zabieg zastosowano podczas implementowania w grze Generała Grievousa, którego imię zapisano jako „Greivous”.

Kiedy powinniśmy spodziewać się jakichkolwiek informacji od deweloperów na temat ewentualnego dodania do Star Wars: Battlefront II Ahsoki Tano? Tego niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ale można założyć, że nie będzie to prędzej niż po lutowej aktualizacji (której zawartość jest już znana od dłuższego czasu), a więc w okolicach marca.

Może się również okazać, że Ahsoka zaplanowana jest na znacznie późniejszy update, związany z premierą siódmego sezonu Wojen Klonów, i nie usłyszymy o niej wcale przez parę najbliższych miesięcy.

Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.


Możecie także przeczytać nasz zeszłoroczny artykuł o plikach dźwiękowych Ahsoki i Padmé w Star Wars: Battlefront II.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.