Wydarzenia

Mark Hamill gratuluje Adamowi Driverowi nominacji do Oscara

mark-hamill-adam-driver (1)

W ten wtorek ogłoszone zostały nominacje do tegorocznego rozdania Oscarów, jednych z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych za szczególne osiągnięcia w którejś z dziedzin kinematografii. Nie obyło się bez gwiezdnowojennych akcentów, bo wśród wyróżnionych za efekty specjalne znalazł się spin-off Solo, a do nagrody dla najlepszego aktora drugoplanowego (za rolę w filmie BlacKkKlansman) nominowany został Adam Driver, wcielający się w postać Kylo Rena w Trylogii Sequeli.

Sposobności, by pogratulować koledze z planu Star Wars nie mógł oczywiście przepuścić Mark Hamill, odgrywający w Gwiezdnych Wojnach postać Luke’a Skywalkera.

„Gratuluję, Adamie, zasłużonej nominacji do Oscara za granie w BlacKkKlansman dobrego człowieka, który tylko udaje, że jest zły!”

Poza Driverem we wspomnianej kategorii nominowani zostali także Mahershala AliSam Rockwell, Sam Elliot oraz Richard E. Grant (który, nawiasem mówiąc, także stał się częścią świata Star Wars – po raz pierwszy zobaczymy go już w grudniu w Epizodzie IX). 24 lutego dowiemy się, którego z tych aktorów Akademia zdecyduje się nagrodzić Oscarem. Tymczasem, podobnie jak Mark Hamill, serdecznie gratulujemy ekranowemu Kylo Renowi docenienia jego ciężkiej pracy tak prestiżowym wyróżnieniem.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć nominowanej do Oscara roli Adama Drivera, film Czarne Bractwo. BlacKkKlansman dostępny jest m.in. na Chili Cinema.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.