Książki i komiksy

Powstanie komiks związany z parkiem Star Wars: Galaxy’s Edge

batuu-galaxy's-edge

Choć parki rozrywki Star Wars: Galaxy’s Edge otwarte mają zostać dopiero w czerwcu i późną jesienią, fani odległej galaktyki będą mogli przenieść się na Batuu – planetę, na której osadzone będą wydarzenia dostępne w Anaheim i Orlando jako atrakcje – znacznie wcześniej.

Niedawno została bowiem zapowiedziana nowa seria komiksowa Marvela, która już w kwietniu pozwoli zapoznać się ze wspomnianym światem na Zewnętrznych Rubieżach. Będzie ona liczyć pięć zeszytów i przedstawi postać Dok-Ondara oraz skutki dosięgnięcia obrzeży galaktyki przez Najwyższy Porządek. Napisze ją Ethan Sacks, autor związany z Gwiezdnymi Wojnami od wczesnego dzieciństwa, który jakiś czas temu stworzył na potrzeby serii Star Wars: Age of Republic opowieść o Mistrzu Windu. Ilustracjami zajmie się Will Sliney, dotąd odpowiedzialny za rysunki w komiksowej adaptacji ostatniego spin-offu Sagi.

Poniżej zobaczyć możecie grafikę koncepcyjną, przedstawiającą wspomnianą wcześniej postać autorstwa Karla Lindberga i Iaina McCaiga:

Warto przypomnieć, że wszelkie wydarzenia przedstawione w parkach Galaxy’s Edge mają być uznawane za kanoniczne i do pewnego stopnia powiązane będą z Epizodem IX.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.