Gry

„Battlefront II” – materiał wideo prezentujący Hrabiego Dooku

count-dooku-battlefront-2-community-update

Przedwczoraj Battlefront II otrzymał aktualizację wprowadzającą do gry Hrabiego Dooku, a z pewnym opóźnieniem, bo już po opublikowaniu patcha, ukazała się grafika przedstawiająca nowego antagonistę oraz wideo społecznościowe, które przybliża nam jego umiejętności i style walki.

Choć od tego czasu większość z Was zdążyła zapewne dobrze zapoznać się z postacią Dartha Tyranusa, to kronikarski obowiązek każe nam przedstawić materiał z oficjalnego kanału EA Star Wars. Możecie go obejrzeć poniżej:

Dooku dostępny jest w cenie 35 000 kredytów. 30 stycznia Hrabia otrzyma także alternatywną aparycję o nazwie Dark Ritual, której wartość opiewa na 40 000 kredytów bądź 1000 kryształów.

Kolejna duża aktualizacja pojawi się pod koniec lutego i wprowadzi do gry Anakina Skywalkera, nowy tryb rozgrywki oraz szereg poprawionych aparycji dla klonów i zupełnie nowych dla oficerów klonów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.