Seriale

Zbroja bohatera „The Mandalorian” będzie się cały czas zmieniać

the-mandalorian-cropped

Cały czas dociera do nas coraz więcej i więcej informacji o pierwszym serialu aktorskim Star WarsThe Mandalorian Jona Favreau. Z ostatnich doniesień wynika, że zbroja głównego bohatera produkcji będzie stopniowo rozwijać się wraz z historią i oczywiście samym tytułowym Mandalorianinem.

Portal Making Star Wars informuje, iż strój protagonisty ma się cały czas zmieniać, a za wszelkie usprawnienia odpowiadać ma zbrójmistrzyni, przywołująca na myśl postać Q z filmów o brytyjskim agencie 007. Tym sposobem zbroja bohatera ma zawierać na przykład elementy kostiumów ochronnych szturmowców ze Scarif czy Death Trooperów, których zaobserwować mogliśmy już w spin-offie Rogue One.

Podobny obraz
Scarif Troopers – kadr z filmu Rogue One: A Star Wars Story.
Podobny obraz
Death Troopers – kadr z filmu Rogue One: A Star Wars Story.

The Mandalorian zadebiutuje na nowej platformie streamingowej Disney+ pod koniec tego roku. Pierwszych materiałów promocyjnych podobno spodziewać możemy się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Showrunnerem serialu jest Jon Favreau, którego pomysły realizują uzdolnieni reżyserzy pokroju Taiki Waititiego.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.