Seriale

Zbroja bohatera “The Mandalorian” będzie się cały czas zmieniać

the-mandalorian-cropped

Cały czas dociera do nas coraz więcej i więcej informacji o pierwszym serialu aktorskim Star WarsThe Mandalorian Jona Favreau. Z ostatnich doniesień wynika, że zbroja głównego bohatera produkcji będzie stopniowo rozwijać się wraz z historią i oczywiście samym tytułowym Mandalorianinem.

Portal Making Star Wars informuje, iż strój protagonisty ma się cały czas zmieniać, a za wszelkie usprawnienia odpowiadać ma zbrójmistrzyni, przywołująca na myśl postać Q z filmów o brytyjskim agencie 007. Tym sposobem zbroja bohatera ma zawierać na przykład elementy kostiumów ochronnych szturmowców ze Scarif czy Death Trooperów, których zaobserwować mogliśmy już w spin-offie Rogue One.

Podobny obraz
Scarif Troopers – kadr z filmu Rogue One: A Star Wars Story.
Podobny obraz
Death Troopers – kadr z filmu Rogue One: A Star Wars Story.

The Mandalorian zadebiutuje na nowej platformie streamingowej Disney+ pod koniec tego roku. Pierwszych materiałów promocyjnych podobno spodziewać możemy się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Showrunnerem serialu jest Jon Favreau, którego pomysły realizują uzdolnieni reżyserzy pokroju Taiki Waititiego.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.