FilmyWydarzenia

Samuel L. Jackson zainteresowany powrotem do Star Wars w roli Mace’a Windu

mace-windu-samuel-l-jackson

Jedną z najbardziej charakterystycznych postaci Prequelowej Trylogii sagi Star Wars (oczywiście poza głównymi bohaterami) był Mace Windu, w którego wcielał się niepowtarzalny Samuel L. Jackson. Jedi z purpurowym mieczem świetlnym stał się na tyle popularny pośród fanów, że wielu chętnie zobaczyłoby go ponownie na wielkim ekranie. Okazuje się, że podobne odczucia względem powrotu do odległej galaktyki ma sam zainteresowany.

Kiedy zapytano go o przyjęcie ewentualnej roli w którymś z przyszłych filmów osadzonych w świecie Star Wars, Samuel L. Jackson odparł:

„Jestem gotowy w każdej chwili. Jedyne, co muszą zrobić, to do mnie zadzwonić.”

To nie pierwszy raz, gdy aktor wyraża chęć powrotu do uniwersum Gwiezdnych Wojen, ponieważ robił to już niejednokrotnie na przestrzeni ostatnich lat, kiedy tylko w wywiadach pojawiał się temat odgrywanego przez niego Mace’a Windu.

Czy jest szansa, że kiedykolwiek zobaczymy jeszcze surowego mistrza Jedi na srebrnym ekranie? Wszyscy znamy końcowe sceny Zemsty Sithów i raczej nie pozostawiają one złudzeń w kwestii losów poszczególnych bohaterów… Z drugiej strony, nie byłby to pierwszy raz, gdy kanoniczna postać powraca do świata żywych (patrz – Darth Maul w Wojnach Klonów i Ahsoka Tano w Rebeliantach).

Dobrą alternatywą dla „zmartwychwstania” byłby też samodzielny film pokroju Łotra 1 czy Hana Solo, ale po finansowej wpadce tego drugiego – spowodowanej głównie źle zaplanowaną kampanią marketingową i kiepsko dobraną datą premiery – losy kolejnych spin-offów stoją pod znakiem zapytania.

Źródło: JOE

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.