Filmy

Nowe zdjęcia z planu Epizodu IX ujawniają zimową lokację

Star-Wars-episode-IX-kiedy-premiera

Portal Star Wars News Net ujawnił na swoich łamach nowe zdjęcia z planu Epizodu IX, przedstawiające pokrytą śniegiem, zalesioną lokację. Znajdziemy tam jednak pewien szczegół, który utwierdza nas w przekonaniu, że najprawdopodobniej nie mamy do czynienia z żadną znaną planetą (a przynajmniej żadną ukazaną w filmach).

Fotografie zdają się ponownie zabierać nas do londyńskiego Black Park, który przewijał się w przeciekach praktycznie od początku zdjęć do Epizodu IX.

Dlaczego naszym zdaniem Black Park na pewno nie będzie służył za scenerię dla chociażby Bazy Starkiller (która, warto dodać, została zniszczona w Przebudzeniu Mocy, więc mogłaby pojawić się co najwyżej we wspomnieniach) lub Hoth? Świadczyć może o tym konstrukcja położona w samym sercu planu zdjęciowego – podobnych budynków nie widzieliśmy dotąd na żadnym z wymienionych wyżej światów.

O ile więc nie mamy do czynienia z planetą znaną z innych źródeł (jak książki, komiksy czy seriale), to najpewniej Black Park jest miejscem nagrań dla nieznanej lokacji.

Miałoby to sens, jeśli weźmiemy pod uwagę dotychczasowe doniesienia na temat dziewiątej części sagi Skywalkerów. Film J.J. Abramsa ma charakteryzować się niespotykaną skalą (nawet jak na standardy Gwiezdnych Wojen), co wiąże się m.in. z przedstawieniem w nim wielu zupełnie nowych miejsc.

Premiera Epizodu IX zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.