Saga Star Wars

W najbliższym czasie raczej nie zobaczymy teasera Epizodu IX

Created with GIMP

W ciągu kilku ostatnich miesięcy po sieci krążyło sporo plotek na temat rzekomego terminu publikacji pierwszego teasera IX Epizodu Gwiezdnych Wojen, a najbardziej prawdopodobną porą wydawała zaplanowana na 3 lutego transmisja Super Bowl, czyli finałów futbolu amerykańskiego, które rokrocznie przyciągają przed telewizory nawet 100 milionów Amerykanów. Jak jednak informuje na swoich łamach Deadline, powołując się na wieści zdobyte bezpośrednio od kontaktów z Disneya, wytwórnia nie planuje wypuścić teasera IX Epizodu podczas tegorocznej imprezy.

Nie zdradzono przyczyn takiej decyzji, ale najprawdopodobniej stoi za tym chęć zmaksymalizowania skuteczności promocji innych produkcji tworzonych pod szyldem The Walt Disney Company, takich jak Kapitan Marvel (premiera 8 marca), Dumbo (premiera 29 marca), Aladdin (premiera 24 maja) czy Avengers: Koniec gry (premiera 26 kwietnia).

Najbliższą możliwą datą opublikowania teasera finału sagi Star Wars pozostaje więc dzień premiery pierwszego z wymienionych filmów, czyli 8 marca. Jeśli nie dostaniemy go również wtedy, to już z całą pewnością zadebiutuje podczas Star Wars Celebration Chicago, które odbędzie się w dniach 11-15 kwietnia 2019.

Pozostaje liczyć na to, że jeszcze przed Celebration poznamy przynajmniej tytuł dziewiątej części Gwiezdnych Wojen, której premiera zaplanowana jest na 19 grudnia bieżącego roku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.