Saga Star Wars

W najbliższym czasie raczej nie zobaczymy teasera Epizodu IX

Created with GIMP

W ciągu kilku ostatnich miesięcy po sieci krążyło sporo plotek na temat rzekomego terminu publikacji pierwszego teasera IX Epizodu Gwiezdnych Wojen, a najbardziej prawdopodobną porą wydawała zaplanowana na 3 lutego transmisja Super Bowl, czyli finałów futbolu amerykańskiego, które rokrocznie przyciągają przed telewizory nawet 100 milionów Amerykanów. Jak jednak informuje na swoich łamach Deadline, powołując się na wieści zdobyte bezpośrednio od kontaktów z Disneya, wytwórnia nie planuje wypuścić teasera IX Epizodu podczas tegorocznej imprezy.

Nie zdradzono przyczyn takiej decyzji, ale najprawdopodobniej stoi za tym chęć zmaksymalizowania skuteczności promocji innych produkcji tworzonych pod szyldem The Walt Disney Company, takich jak Kapitan Marvel (premiera 8 marca), Dumbo (premiera 29 marca), Aladdin (premiera 24 maja) czy Avengers: Koniec gry (premiera 26 kwietnia).

Najbliższą możliwą datą opublikowania teasera finału sagi Star Wars pozostaje więc dzień premiery pierwszego z wymienionych filmów, czyli 8 marca. Jeśli nie dostaniemy go również wtedy, to już z całą pewnością zadebiutuje podczas Star Wars Celebration Chicago, które odbędzie się w dniach 11-15 kwietnia 2019.

Pozostaje liczyć na to, że jeszcze przed Celebration poznamy przynajmniej tytuł dziewiątej części Gwiezdnych Wojen, której premiera zaplanowana jest na 19 grudnia bieżącego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.