Filmy

Anthony Daniels zakończył już pracę na planie Epizodu IX

c-3po-force-awakens-235236-1280x0

Anthony Daniels, wcielający się w sadze Star Wars w rolę legendarnego C-3PO, poinformował na swoim twitterowym profilu o zakończeniu swojego udziału w zdjęciach do IX Epizodu.

„Dziś był ostatni dzień 3PO na planie Epizodu IX. Jest smutny – tak jak ja. Ale jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy pracować z tak uroczą, utalentowaną obsadą i załogą pod kierownictwem J.J. [Abramsa -przyp. red.] i Kathy [Kennedy – przyp. red.]. Będę tęsknił za każdym z nich, ale cieszę się, że mogliśmy wspólnie stworzyć coś wyjątkowego, czym podzielimy się z oczekującym światem.”

Jak wiemy z wcześniejszych przecieków, niebawem (najdalej w połowie lutego) mają zakończyć zdjęcia do finału sagi Skywalkerów, więc można uznać, że Anthony i tak dość długo uczestniczył w pracach. To z kolei może oznaczać, że rola 3PO w filmie będzie co najmniej zauważalna.

Premiera IX Epizodu Gwiezdnych Wojen przypada na 19 grudnia bieżącego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.