Saga Star Wars

Anthony Daniels zakończył już pracę na planie Epizodu IX

c-3po-force-awakens-235236-1280x0

Anthony Daniels, wcielający się w sadze Star Wars w rolę legendarnego C-3PO, poinformował na swoim twitterowym profilu o zakończeniu swojego udziału w zdjęciach do IX Epizodu.

“Dziś był ostatni dzień 3PO na planie Epizodu IX. Jest smutny – tak jak ja. Ale jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy pracować z tak uroczą, utalentowaną obsadą i załogą pod kierownictwem J.J. [Abramsa -przyp. red.] i Kathy [Kennedy – przyp. red.]. Będę tęsknił za każdym z nich, ale cieszę się, że mogliśmy wspólnie stworzyć coś wyjątkowego, czym podzielimy się z oczekującym światem.”

Jak wiemy z wcześniejszych przecieków, niebawem (najdalej w połowie lutego) mają zakończyć zdjęcia do finału sagi Skywalkerów, więc można uznać, że Anthony i tak dość długo uczestniczył w pracach. To z kolei może oznaczać, że rola 3PO w filmie będzie co najmniej zauważalna.

Premiera IX Epizodu Gwiezdnych Wojen przypada na 19 grudnia bieżącego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.