Seriale

Elon Musk odwiedza plan „The Mandalorian”

Elon-Musk-The-Mandalorian

Jeśli sądzicie, że przekręciliśmy coś w tytule artykułu, to możemy Was zapewnić, że tak nie jest. Elon Musk, miliarder i właściciel firm SpaceX oraz Tesla, odwiedził plan powstającego serialu The Mandalorian, o czym na swoim instagramowym profilu poinformował showrunner i scenarzysta produkcji, Jon Favreau.

Favreau zamieścił post z dopiskiem:

„Rozmawiamy na planie o technologii hipernapędów.”

Jakiś czas później sam Elon Musk opublikował na Twitterze zdjęcie z planu serialu Star Wars, na którym trzyma w rękach dwulufowy blaster.

Być może bogaty i ekscentryczny przedsiębiorca szuka inspiracji dla kolejnej technologii, którą chciałby pokazać światu? Możemy tylko zgadywać.

The Mandalorian ukaże się pod koniec 2019 roku na platformie streamingowej Disney+. Nad sprawną produkcją serialu trzyma pieczę Jon Favreau, za reżyserię natomiast odpowiadają Taika Waititi, Dave FiloniDeborah ChowBryce Dallas Howard i Rick Famuyiwa. W rolę tytułowego Mandalorianina wcieli się Pedro Pascal.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.