Filmy

BB-8 żegna się z Epizodem IX

bb-8-rey-star-wars--the-force-awakens-episode-9-set

Wczoraj plan zdjęciowy ostatniego rozdziału sagi Skywalkerów opuścił Brian Herring. Filmowiec odpowiedzialny między innymi za poruszanie się droida BB-8 na swoim twitterowym profilu poinformował o zakończeniu przez niego prac nad Epizodem IX oraz podziękował załodze za współpracę.

„Dzisiaj skończyłem z BB-8. Ostatnie 5 lat było wspaniałym doświadczeniem. Dziękuję J.J. Abramsowi, Kathleen, Nealowi, #teamBB8, a szczególnie Dave’owi oraz całej obsadzie i załodze za najlepszy czas w moim życiu. Niewielu ludziom udaje się zrealizować marzenia. Dziękuję wam.”

Udziału w tworzeniu sagi Star Wars Herringowi pogratulował reżyser i scenarzysta Ostatniego Jedi, Rain Johnson, odpowiedzialny także za kolejną, mającą powstać w najbliższym czasie trylogię osadzoną w odległej galaktyce.

Epizod IX trafi na ekrany kin już w grudniu tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.