Gry

„Battlefront II”: znamy datę publikacji patcha z Anakinem – nowy tryb znów opóźniony?

Battlefront-2-the-Chosen-One-update

W tym miesiącu Star Wars: Battlefront II ma otrzymać ostatnią z zapowiedzianych aktualizacji związanych z erą Wojen Klonów. Razem z nią pojawi się Anakin Skywalker, 501 Legion, Gwardia Coruscańska, poprawione aparycje dla żołnierzy-klonów, nowe skórki dla oficerów-klonów oraz… No właśnie, do niedawna byliśmy pewni, że dostaniemy również zupełnie nowy tryb rozgrywki, jednak teraz nie jest to takie oczywiste.

Na twitterowym profilu Bena Walke’a oraz oficjalnym koncie EA Star Wars pojawił się dziś kalendarz dla społeczności na luty, który przybliża nam wszystkie wydarzenia, jakie czekają w tym miesiącu na grających w Battlefront II.

Prócz weekendowych wydarzeń specjalnych, poznaliśmy też datę premiery oraz szczegóły nadchodzącej aktualizacji. Jak dowiadujemy się z kalendarza, update zatytułowany The Chosen One zadebiutuje 27 lutego, jednak szczególną uwagę przykuwa jego opis, w którym brakuje choćby najdrobniejszej wzmianki na temat nowego trybu:

„Wraz z nadejściem aktualizacji The Chosen One do Star Wars: Battlefront II trafi jeden z najpotężniejszych bohaterów Jasnej Strony Mocy. Niszczycielska seria ataków Anakina różni się od tego, co potrafi jakikolwiek inny bohater.”

Dalej wymienione jest zaplanowane na 1-3 marca wydarzenie, które opisano następująco:

„W ten weekend w rotacji dostępne będą tylko mapy z Wojen Klonów, co związane jest z celebracją dodania do gry Anakina, 501 Legionu, Gwardii Coruscańskiej i poprawionych skórek dla klonów.”

Jak sami możecie zobaczyć, nie ma tam ani słowa o, wydawałoby się, niezwykle istotnym elemencie nadchodzącego patcha, jakim jest nowy tryb rozgrywki.

Na ten moment nie wiemy, czy nowy tryb, który zainspirowany został Galaktycznym podbojem z oryginalnych Battlefrontów, faktycznie został (ponownie) wstrzymany. Na pytanie jednego z fanów Ben odparł, że kwestia ta omówiona zostanie w nadchodzącej Transmisji dla społeczności.

W tej chwili pozostaje nam tylko czekać i trzymać kciuki, że jedyne, co zostało opóźnione, to opis nadchodzącej zawartości, a nie ona sama.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.