Gry

„Star Wars Jedi: Fallen Order” zadebiutuje tej jesieni!

Star-Wars-Jedi-Fallen-Order

Wczorajszego wieczora miała miejsce konferencja Electronic Arts, której celem było omówienie sprawozdania finansowego firmy. Dużą część spotkania wydawca poświęcił na ujawnienie swoich planów na przyszłość.

Jak potwierdziło EA, wyczekiwana przez fanów gra Star Wars Jedi: Fallen Order ukaże się jeszcze w tym roku, a konkretnie jesienią. W poprzednich doniesieniach wskazywano na okres świąteczny jako termin premiery, ale wygląda na to, że twórcy szybciej zakończą swoją pracę, dzięki czemu tytuł może ukazać się nieco prędzej.

Nad Jedi: Fallen Order pracuje studio deweloperskie Respawn Entertainment, które odpowiedzialne jest m.in. za stworzenie docenianych gier z serii Titanfall. Gwiezdnowojenny tytuł osadzony zostanie po wydarzeniach z Zemsty Sithów i przed tymi z Nowej Nadziei. Protagonistą będzie młody Jedi, który jakimś cudem uniknął konsekwencji związanych z wykonaniem przez klony Rozkazu 66. Nowa gra pojawi się na platformach PC, PS4 oraz Xbox One.

Star Wars Jedi: Fallen Order będzie pierwszą od wielu lat grą z uniwersum Star Wars, która postawić ma przede wszystkim na fabułę. Choć EA posiada prawa do tworzenia tytułów związanych z odległą galaktyką już od kilku lat, do tej pory powstały zaledwie dwa pełnoprawne tytuły (Star Wars: Battlefront oraz Star Wars: Battlefront II), z których tylko jeden zaprezentował jakąkolwiek kampanię fabularną.

Źródło: Gamespot

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.