Saga Star Wars

Wyciekły rysunki koncepcyjne postaci z Epizodu IX!

star-wars-episode-ix-logo-1536x864

Jakiekolwiek oficjalne informacje na temat fabuły lub bohaterów Epizodu IX w reżyserii J.J. Abramsa pozostają dla nas tajemnicą i na ten moment jedyny źródłem wieści o filmie są niepotwierdzone przecieki. Niedawno w sieci pojawiły się opisy kilku motywów przewodnich, jakie mogą pojawić się w finale sagi Skywalkerów, a tym razem (za sprawą Reddita) światło dzienne ujrzały grafiki koncepcyjne postaci z najnowszej odsłony sagi Star Wars.

Uwaga! Poniżej znajdują się potencjalne spoilery z Epizodu IX!

Leaked Episode IX Concept Art and Reference Photos from StarWarsLeaks

Dzięki rysunkom możemy po raz pierwszy przyjrzeć się postaciom granym przez Richarda E. Granta (rys. C) oraz Dominica Monaghana (rys. E). Nie zabrakło też kostiumów Rey (rys. H), Poe Damerona (rys. K) oraz odbudowanego hełmu Kylo Rena (rys. J), o którym wspominały już przecieki z zeszłego roku.

Warty uwagi jest również strój Lando Calrissiana (rys. O), granego przez Billy’ego Dee Williamsa – mocno przywodzi on na myśl wygląd młodego Lando z Solo: A Star Wars Story, a jedyną różnicą wydaje się nieco dłuższa peleryna.

Jak zwykle pamiętajmy, że wszelkie przedstawione powyżej informacje nie są potwierdzone przez oficjalne źródła, więc należy traktować je z dozą ostrożności.

Co sądzicie o udostępnionych grafikach? Jeśli okażą się prawdziwe, będziecie zadowoleni z takiego wyglądu bohaterów i nowych obcych? Dajcie znać w komentarzach!

Epizod IX zadebiutuje na srebrnych ekranach już 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.