Gry

„Star Wars Jedi: Fallen Order” jest już prawie gotowy – pierwsze materiały w ciągu najbliższych miesięcy

Star-Wars-Jedi-Fallen-Order-Respawn-Entertainment

Dyrektor finansowy EA, Blake Jorgensen, na niedawnym spotkaniu z inwestorami poinformował, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy światło dzienne ujrzą pierwsze materiały z powstającego Star Wars Jedi: Fallen Order.

Jak stwierdził Jorgensen:

Zostaniecie zmieceni z powierzchni ziemi przez to, co ujrzycie. W ubiegłym tygodniu rozegraliśmy 20 minut i gra jest wyjątkowa pod względem skali dopracowania i życia w uniwersum Gwiezdnych Wojen jako Jedi.”

Dyrektor wykonawczy EA, Andrew Wilson, zapewnia z kolei, że gra jest już na bardzo zaawansowanym etapie prac.

Wilson pochwalił także reżysera produkcji, Stiga Asmussena:

„Produkcja jest nadzorowana przez byłego reżysera gier z serii God of War, a w zespole jest mnóstwo weteranów, którzy mają na koncie największe przygodowe gry akcji. Spędziłem ostatnio z tym tytułem nieco czasu i muszę przyznać, że gra się w niego spektakularnie dobrze.”

Przypomnijmy, że zaledwie kilka dni temu Electronic Arts zakomunikowało światu, iż premiera Star Wars Jedi: Fallen Order nastąpi już tej jesieni.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.