Filmy

Seria filmów Star Wars od twórców „Gry o tron” będzie trylogią, twierdzi szef HBO

db-weiss-david-benioff

Twórcy niezwykle popularnej serii Gra o tron kończą pracę nad finałowym sezonem serialu, a ich oczy niebawem mają zwrócić się ku odleglej galaktyce – David Benioff i Daniel Brett Weiss są już o krok od zabrania się za produkcję nowych filmów osadzonych w świecie Star Wars. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że ich przygoda w uniwersum Gwiezdnych Wojen nie skończy się na jednym tytule, ale nikt nie miał pojęcia, ile dokładnie wyjdzie ich spod ręki utalentowanych producentów. Okazuje się, że wiedzę na ten temat posiada szef HBO, który podzielił się nią w jednym z niedawnych wywiadów.

Jak potwierdził Casey Bloys w rozmowie z TV Line (głównie dotyczącej opóźnienia produkcji powstającego serialu Confederate):

„Dan i David kończą już pracę nad finalnym sezonem Gry o tron i będą zmierzać do uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gdy już skończą z nowym projektem, prawdopodobnie wrócą do nas… Opóźnienie w produkcji [Confederate – przyp. red.] ma związek z tym, że zaproponowano im stworzenie aż trzech filmów.”

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że obaj twórcy mają zająć się produkcją i scenariuszem trylogii, ale nie reżyserią. Na razie nie znamy nazwiska reżysera omawianych filmów i nie wiemy nawet, kiedy pierwsza część Gwiezdnych Wojen od Weissa i Benioffa w ogóle ujrzy światło dzienne.

Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na kolejne wieści w tej sprawie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.