Gry

„Battlefront II” – nowy tryb oficjalnie opóźniony, nadchodzą nowe jednostki

Battlefront-2-Theed-Battlefront-Captures
Screenshot: Battlefront Captures

Na oficjalnym forum Star Wars: Battlefront II pojawiła się Transmisja dla społeczności, która potwierdziła nasze wcześniejsze przypuszczenia – nowy tryb rozgrywki rzeczywiście został opóźniony.

Jak dowiadujemy się z wpisu, twórcy podjęli „trudną decyzję” o przesunięciu nowego trybu rozgrywki na marzec, co ma mieć związek z chęcią dopracowania go najlepiej jak to możliwe. Nie wiemy, co naprawdę kryje się za tymi słowami, ale można podejrzewać, że pomimo pracowania nad kwestią od niemal roku, wciąż nie wszystko wygląda tak, jak powinno. Pojawiają się także przypuszczenia, że opóźnienie ma związek z koniecznością dodania do trybu map z pozostałych er uniwersum Star Wars (na początku jedyną dostępną erą miały być Wojny Klonów).

Przypomnijmy, że nadchodzący tryb umożliwi prowadzenie bitew o punkty kontrolne na otwartych mapach, a w kolejnych etapach przeniesienie ich z powierzchni planety do przestrzeni kosmicznej, gdzie głównym zadaniem obu drużyn będzie zniszczenie okrętów flagowych przeciwnika.

Nie martwcie się jednak zanadto o opóźnienie, bo nie wszystko stracone – dzięki tej niewątpliwie złej informacji pojawiła się również dobra. Okazuje się, że poza zapewnieniem dodatkowego czasu na dopracowanie trybu, opóźnienie pozwoli deweloperom z DICE dokończyć tworzenie dwóch jednostek specjalnych, które pojawią się w Battlefront II wraz z marcowym update’em. Nie wiemy, o jakie dokładnie jednostki specjalne chodzi, ale naszym zdaniem byłby to idealny moment na wprowadzenie do gry komandosów klonów, których manager ds. społeczności, Ben Walke, teasował nam już jakiś czas temu.

Wspomniano także pokrótce o nowej funkcjonalności, mającej pojawić się wraz z lutową aktualizacją, a mianowicie kole z emotkami. Każdy chyba wie, na czym polega jego działanie, więc nie będziemy się o tym rozpisywać i pokażemy Wam jedynie grafikę wersji testowej. W zamyśle ma ono ułatwić graczom komunikację przy pomocy emotek.

Emote-wheel-Battlefront-2

Najbliższy update zatytułowany The Chosen One zadebiutuje już 27 lutego. Wraz z nim otrzymamy Anakina Skywalkera, 501 Legion, Gwardię Coruscańską, pancerze dla oficerów-klonów, poprawione skórki dla klonów oraz koło z emotkami.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.