Filmy

[Plotka] Lando Calrissian jedynie z niewielką rolą w Epizodzie IX

lando-calrissian-billy-dee-williams-episode-9

Obecność nazwiska Billy’ego Dee Williamsa w oficjalnym ogłoszeniu obsady Epizodu IX sagi Star Wars od samego początku zdawała się niezwykle elektryzować fanów filmowej serii. Niewykluczone jednak, że konieczne będzie powstrzymanie fantazji dotyczących roli postaci Lando Calrissiana, gdyż ostatnie doniesienia sugerują, iż może być ona bardzo mała.

Według portalu Making Star Wars Lando „nie ma zbyt dużej roli w historii”. Z informacji wynika, iż bohater Billy’ego Dee Williamsa pełnić będzie funkcję raczej podobną do Maz Kanaty w dwóch poprzednich filmach, co oznaczałoby, że pojawi się na ekranie w zaledwie jednej lub dwóch scenach.

Oczywiście na ten moment to jedynie niepotwierdzone plotki, ale nawet gdyby miały okazać się prawdą, Epizod IX wcale nie zdegraduje Lando w stosunku do poprzednich rozdziałów sagi z jego udziałem – w Imperium kontratakuje, w którym odgrywał kluczową dla wydarzeń rolę, otrzymał trochę ponad 9 minut czasu ekranowego, a w Powrocie Jedi tylko odrobinę ponad 5 minut.

Epizod IX trafi do kin już w grudniu tego roku. Oprócz Billy’ego Dee Williamsa w filmie zobaczymy między innymi Daisy Ridley, nominowanego niedawno do Oscara Adama Drivera i Marka Hamilla.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.