Gry

„Battlefront II” – więcej szczegółów na temat lutowych aparycji dla klonów i marcowego patcha

Clone-Trooper-skins-Battlefront-Captures
Screenshot: Battlefront Captures

Od czasu ujawnienia najnowszej Transmisji dla społeczności, za sprawą której dowiedzieliśmy się o przesunięciu na marzec wprowadzenia nowego trybu rozgrywki do Star Wars: Battlefront II, zaktualizowana została także mapa przyszłej zawartości na oficjalnej stronie EA. Pojawiło się tam kilka ciekawych informacji.

Jeśli chodzi o lutowy update, zmieniono opis poprawionych i nowych aparycji dla klonów. Jak czytamy:

„Aktualizujemy aparycje klonów Republiki Galaktycznej, w tym wygląd obecnych już legionów. Dodajemy też opcję grania jako oficer w pancerzu oraz zmieniamy formę wizualnego rozróżniania poszczególnych klas żołnierzy.”

Wygląda na to, że wizualna zmiana pośród jednostek będzie na tyle duża, że postanowiono u podstaw przemodelować sposób rozróżniania poszczególnych klas na polu bitwy. Trzeba przyznać, że wzmianka ta jest dość intrygująca – czas pokaże, co dokładnie mają na myśli twórcy.

Pojawiło się również więcej szczegóły dotyczących dwóch jednostek specjalnych, mających zadebiutować wraz z marcowym patchem. Potwierdzono, że obie związane są z erą Wojen Klonów (po jednej dla Republiki i Separatystów). Jednostki dostępne będą zarówno na mapach z nowego trybu rozgrywki, jak i tych z Galaktycznego szturmu.

Najbliższa aktualizacja Star Wars: Battlefront II zatytułowana The Chosen One zadebiutuje już 27 lutego.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.