Gry

„Battlefront II” – więcej szczegółów na temat lutowych aparycji dla klonów i marcowego patcha

Clone-Trooper-skins-Battlefront-Captures
Screenshot: Battlefront Captures

Od czasu ujawnienia najnowszej Transmisji dla społeczności, za sprawą której dowiedzieliśmy się o przesunięciu na marzec wprowadzenia nowego trybu rozgrywki do Star Wars: Battlefront II, zaktualizowana została także mapa przyszłej zawartości na oficjalnej stronie EA. Pojawiło się tam kilka ciekawych informacji.

Jeśli chodzi o lutowy update, zmieniono opis poprawionych i nowych aparycji dla klonów. Jak czytamy:

„Aktualizujemy aparycje klonów Republiki Galaktycznej, w tym wygląd obecnych już legionów. Dodajemy też opcję grania jako oficer w pancerzu oraz zmieniamy formę wizualnego rozróżniania poszczególnych klas żołnierzy.”

Wygląda na to, że wizualna zmiana pośród jednostek będzie na tyle duża, że postanowiono u podstaw przemodelować sposób rozróżniania poszczególnych klas na polu bitwy. Trzeba przyznać, że wzmianka ta jest dość intrygująca – czas pokaże, co dokładnie mają na myśli twórcy.

Pojawiło się również więcej szczegóły dotyczących dwóch jednostek specjalnych, mających zadebiutować wraz z marcowym patchem. Potwierdzono, że obie związane są z erą Wojen Klonów (po jednej dla Republiki i Separatystów). Jednostki dostępne będą zarówno na mapach z nowego trybu rozgrywki, jak i tych z Galaktycznego szturmu.

Najbliższa aktualizacja Star Wars: Battlefront II zatytułowana The Chosen One zadebiutuje już 27 lutego.

1 komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.