Filmy

Tylko J.J. Abrams zna tytuł Epizodu IX

star-wars-episode-ix-title-jj-abrams

Mimo licznych doniesień na jego temat, tytuł Epizodu IX pozostaje tajemnicą dla fanów sagi Star Wars. Bardzo jednak możliwe, iż nie tylko my go nie znamy, ale również niemal cała załoga tworząca film i osoby związane z kreowaniem uniwersum – kilka dni temu Pablo Hidalgo – członek Lucasfilm Story Group – ujawnił, że nie ma pojęcia, jak brzmi możliwy tytuł ostatniego rozdziału nowej trylogii i jedynie podejrzewa datę jego ogłoszenia, a teraz Dominic Monaghan – aktor będący jedną z nowych twarzy w odległej galaktyce – poinformował, iż cała wiedza spoczywa tylko i wyłącznie w rękach współscenarzysty i reżysera filmu, J.J. Abramsa.

star wars episode 9 dominic monaghan title

Komunikując się z fanami w mediach społecznościowych, Monaghan został bezpośrednio poproszony o ujawnienie tytułu. Odpowiedział:

„TYLKO J.J. Abrams go zna! Dobrze zachowywać tajemnice przy Gwiezdnych Wojnach.”

Jeśli to prawda, wygląda na to, iż na razie nie ma co liczyć na informacje pochodzące z rzekomych przecieków. Nie powinno się też wobec tego nastawiać na zdradzenie tytułu Epizodu IX przez któregoś z pracowników Lucasfilmu przez pomyłkę lub roztargnienie. Pozostaje nam zatem czekać na oficjalne ogłoszenie – a to może nastąpić dopiero w czasie tegorocznego Star Wars Celebration.

Epizod IX trafi na ekrany polskich kin już w grudniu. W filmie zobaczymy między innymi trójkę aktorów znanych z Oryginalnej TrylogiiMarka Hamilla, Carrie Fisher, która po śmierci zawita ponownie na ekrany dzięki wykorzystaniu nakręconych na potrzeby poprzednich filmów, nieużytych nigdy scen, oraz Billy’ego Dee Williamsa, który podobno nie będzie cieszył się zbyt dużą ilością czasu ekranowego.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.