Książki i komiksy

Opóźnienie „Trylogii Thrawna” oraz daty premier Legend

Trylogia Thrawna

Wydawnictwo Uroboros poinformowało dziś na swoim facebookowym profilu o kolejnych opóźnieniach dotyczących gwiezdnowojennych książek. Mowa tutaj o drugim tomie należącej do Legend Trylogii Thrawna zatytułowanym Ciemna Strona Mocy. Powieść autorstwa Timothy’ego Zahna miała pierwotnie pojawić się na naszym rynku w marcu, jednak jej premiera została przesunięta na 3 kwietnia.

Ponadto wydawca poinformował nas o dokładnych datach ukazania się kolejnych dwóch zapowiedzianych tytułów, również należących do starego kanonu. Powieść Jamesa Luceno pod tytułem Darth Plagueis zawita do księgarń z dniem 24 kwietnia. Z kolei zwieńczenie kultowej trylogii o Admirale Thrawnie, czyli Ostatni Rozkaz, ukaże się 15 maja.

Fani Nowego Kanonu będą musieli wykazać się nie lada cierpliwością, gdyż najbliższa premiera kanonicznej pozycji ze świata Gwiezdnych Wojen to długo wyczekiwana w naszym kraju książka Thrawn pióra Timothy’ego Zahna, zapowiedziana na czerwiec. Pozostaje tylko być dobrej myśli i liczyć, że w tym przypadku obędzie się bez przesunięć premiery.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.