Filmy

Rian Johnson dementuje kolejne plotki i potwierdza, że cały czas pracuje nad kolejną trylogią

rian-johnson-star-wars-trilogy

Już od dłuższego czasu wiadomo, że scenarzysta i reżyser Ostatniego Jedi otrzymał od Lucasfilmu możliwość zrealizowania osobnej trylogii osadzonej w świecie Gwiezdnych Wojen, odciętej od eksploatowanych dotąd przez sagę wydarzeń. Po raz kolejny jednak w sieci pojawiły się plotki, według których dodatkowy projekt Riana Johnsona został zawieszony. Portal SuperBroMovies doniósł, iż filmowiec odciął się od planowanych trzech filmów. Sam zainteresowany jednak, odpowiadając na Twitterze na obawy zaniepokojonego fana, bardzo szybko odniósł się do tych rewelacji.

„Nie, to nieprawda. Cały czas pracuję nad tą trylogią.”

Jak na razie wciąż nie wiemy zbyt wiele o zapowiadanej trylogii, ale w obliczu tak zdecydowanej odpowiedzi Riana Johnsona nie pozostaje nam nic innego, jak ponownie wyrazić nadzieję, iż realizacja projektu pójdzie po jego myśli – bo martwić się o to, czy do samej realizacji dojdzie, najwyraźniej nie musimy.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.