Seriale

Alan Tudyk o K-2SO i możliwym pojawieniu się droida w serialu o Cassianie

Rogue-One-Video-Cassian-K2so-Alternate-Death-Footage

Od listopadowej zapowiedzi serialu aktorskiego o znanym z Łotra 1 agencie Rebelii – Cassianie Andorze – nie dostawaliśmy na temat produkcji praktycznie żadnych informacji. Jednak w niedawnym wywiadzie dla portalu ComicBook Alan Tudyk, aktor odpowiedzialny za wykreowanie postaci K-2SO, zasugerował, że jego droid może powrócić na małe ekrany.

To prequel, więc dzieje się wcześniej. Kocham tych ludzi, naprawdę. Diego Luna [odtwórca roli Cassiana – przyp. red.] to jedna z moich ulubionych osób na tej planecie. Wiem, co będą robić i jest to bardzo ekscytujące. Rozmawialiśmy o tym.”

Tudyk raczej nie bez powodu rozmawiał z Diego Luną oraz całą ekipą odpowiedzialną za serial, a już zwłaszcza na temat tego, co jego twórcy zamierzają w nim pokazać. Mimo wszystko nie należy jeszcze traktować powyższych słów jako potwierdzenia pojawienia się droida w serialu… Choć warto mieć nadzieję.

Ponadto Alan oraz twórca animacji w Łotrze 1 Hal Hickel – podzielili się ciekawostkami na temat życia K-2SO w czasach poprzedzających film:

„Jego historia była dość uboga. Biorąc pod uwagę, że należał do Imperium, w pewnym sensie narodził się na nowo, kiedy Cassian go przeprogramował. Można powiedzieć, że wcześniej był zniewolony. Nie okazywał emocji. Musiał wykonywać rozkazy.

(…)

Prawdę mówiąc, rozważaliśmy całkowite usunięcie emblematu Imperium z jego ramienia. Zdecydowaliśmy się go jednak zostawić, jest trochę porysowany, ale nadal widoczny. Zrozumieliśmy, że Rebelianci są dość szorstcy i praktyczni, i nie będą zwracać uwagi na takie szczegóły.”

Oficjalne wieści na temat serialu ujrzą światło dzienne prawdopodobnie nie prędzej niż na kwietniowym Star Wars Celebration, a może i nawet później, gdyż premiera będzie miała miejsce dopiero w 2020 roku na platformie Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.