Gry

„Battlefront II” – ukazanie animacji oraz opis tworzenia Anakina Skywalkera

Anakin-Battlefront-2-animations

Już 27 lutego Star Wars: Battlefront II otrzyma aktualizację The Chosen One, dodającą do gry Anakina Skywalkera, dwa nowe bataliony klonów (501 Legion i Gwardię Coruscańską), poprawione wyglądy dotychczasowych skórek dla klonów oraz pancerze dla oficerów.

W związku z wyczekiwanym update’em na oficjalnej stronie EA pojawił się wpis, który zdradza nam szczegóły tworzenia animacji dla Wybrańca i przedstawia jego sposób poruszania się.

Zachęcamy do ciekawej lektury (po kliknięciu w link będziecie przekierowani na polską wersję strony EA, więc artykuł także przeczytacie w języku polskim):

Przypomnijmy, że razem z lutową aktualizacją nie ukaże się obiecany nowy tryb rozgrywki – jego debiut przesunięty został na marzec.

Jeśli jesteście zainteresowani regularnymi newsami na temat Star Wars: Battlefront II, koniecznie śledźcie Rebe1scum.com, ponieważ dostarczamy je na bieżąco!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.