Seriale

[Plotka] Koniec zdjęć do 1. sezonu „The Mandalorian”

the-mandalorian-cropped

W tym tygodniu zakończono prace na planie nie tylko Epizodu IX, ale jeśli wierzyć doniesieniom, także innego projektu związanego z Gwiezdnymi Wojnami. Jak informuje portal Superhero News, 15 listopada część załogi odpowiedzialnej za pierwszy serial aktorski Star Wars powiadomiła o zakończeniu zdjęć do pierwszego sezonu The Mandalorian.

Wszelkie wpisy nawiązujące do tej kwestii, które zamieszczono w mediach społecznościowych, zostały rzekomo szybko usunięte – jeśli to prawda, wynika to prawdopodobnie z faktu, iż informacje odnoszące się do zakończenia prac lub możliwości powstania drugiego sezonu (bo podobno mówiono o końcu zdjęć do pierwszego sezonu serialu, co wyraźnie sugeruje, że nie jest on ostatni) przynajmniej na razie nie miały trafić do sieci.

W najbliższym czasie najpewniej będziemy mieli szansę się przekonać, czy doniesienia na temat serialu są prawdziwe – ostatecznie zakończenia wielomiesięcznych prac na planie nie można trzymać w sekrecie bardzo długo. A nawiasem mówiąc, bardzo możliwe, iż rzeczywiście pokryją się one z faktami, gdyż pierwszych materiałów promocyjnych The Mandalorian oczekuje się już w kwietniu, a sam serial ma zadebiutować na platformie streamingowej Disney+ pod koniec tego roku – niewykluczone zatem, że faktycznie zakończono już zdjęcia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.