Filmy

Dziennikarz telewizji ABC zdradza, kiedy możemy poznać tytuł Epizodu IX

star-wars-episode-ix-logo-1536x864

Epizod IX, zwieńczenie najnowszej trylogii sagi Star Wars, zadebiutuje już w grudniu, ale jak na razie Lucasfilm nie wydaje się zbytnio spieszyć z promocją. Dociera do nas jednak coraz więcej informacji dotyczących wciąż nieznanego (podobno nikomu poza J.J. Abramsem) tytułu kolejnej części jednej z najbardziej legendarnych serii filmowych.

Mark Allen, jeden z dziennikarzy ABC, tuż przed końcem zdjęć do Epizodu IX miał okazję zajrzeć na plan. Wizytą pochwalił się w mediach społecznościowych, a odpowiadając na komentarze fanów stwierdził, iż tytuł widowiska zostanie ujawniony 4 maja, czyli w Dzień Gwiezdnych Wojen.

https://www.instagram.com/p/Bt-_9UmhC8Q/

Oczywiście informacja Allena nie musi być prawdziwa – niewykluczone, że on sam nie dowiedział się, kiedy Lucasfilm zdecyduje się ogłosić tytuł Epizodu IX. Szczególnie, że początek maja to i tak dość późna data (przypadająca niemal miesiąc po tegorocznym Star Wars Celebration), a wątpliwe, by po porażce finansowej Solo wytwórnia ponownie zdecydowała się rozpocząć kampanię marketingową później niż jest to możliwe.

Do kompletu zatem odważymy się dorzucić trochę fanowskich spekulacji, według których post zamieszczony na Twitterze przez jeden z oficjalnych profili związanych z sagą sugeruje, iż zgodnie z opisem oraz kwestiami bohaterów, obecnie doświadczamy ciszy przed prawdziwą galaktyczną burzą, ale zabawa już się zaczyna…

Epizod IX zawita na ekrany kin 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.