Filmy

Nowe przecieki fabularne z Epizodu IX – Luke i Leia, Rycerze Ren, postać Keri Russell i więcej

IX-episode-star-wars-leaks

Za sprawą moderatora gwiezdnowojennego działu Reddita o nicku Jedi-Paxis kilka dni temu w sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne bohaterów ostatniego rozdziału sagi Gwiezdnych Wojen. Ta sama osoba dostarcza nam teraz garść nowych przecieków na temat postaci i wydarzeń, jakie mogą mieć miejsce w IX Epizodzie. Poniżej wypunktowaliśmy dla Was wszystkie informacje.

Uwaga! Poniżej znajdują się potencjalne spoilery z Epizodu IX!

Niektóre z przedstawionych wieści pokrywają się z tym, o czym donosił jakiś czas temu serwis Making Star Wars, inne zaś są zupełnie nowe.

Tradycyjnie pamiętajmy, że wszystko, co tu znajdziecie, to niepotwierdzone plotki, które nie muszą okazać się prawdą.

Jak dowiadujemy się z wątku na r/StarWarsLeaks:

  • Luke i Leia pojawią się w wielu retrospekcjach, które przedstawią co najmniej jedną scenę, gdzie Leia trenowana jest przez Luke’a w sztukach Jedi i dyskutuje z nim o tej kwestii. Wynik treningu jest nieznany. Nie wiadomo także, czy Carrie Fisher i Mark Hamill nagrali te sceny jeszcze podczas prac nad Przebudzeniem Mocy lub Ostatnim Jedi i zostaną po prostu odmłodzeni cyfrowo, czy też zagrają ich młodsi aktorzy, którzy otrzymają „nowe twarze”, tak jak Tarkin i Leia w Łotrze 1.
  • Rola Lei w Ruchu Oporu utrzymana zostanie w podobnym tonie, co w Przebudzeniu Mocy, a może nawet będzie jeszcze mniej obecna w trakcie bieżących wydarzeń. Sceny z retrospekcjami mają za to sprawić, że nie odczujemy jej braku w filmie. Nie wiadomo, czy Generał Organa przeżyje wydarzenia z Epizodu IX.
  • Mają pojawić się szturmowcy w czerwonych pancerzach, o których różne przecieki wspominały już wielokrotnie.
  • Nien Nunb powróci w identycznym stroju, co w poprzednich filmach. Będzie miał znacznie ważniejszą rolę niż w Przebudzeniu Mocy i Ostatnim Jedi.
  • Rycerze Ren mocno zaznaczą swoją obecność i każdy z nich otrzyma charakterystyczną broń, tak jak ukazane było to w wizji Rey z Przebudzenia Mocy. Nie wiadomo jednak, czy będą to ci sami Rycerze, których spotykamy w wizji; może (choć nie musi) okazać się, że są to zupełnie inni członkowie Zakonu.
  • Postać grana przez Keri Russell to łowczyni nagród nosząca strój w kolorze wyrazistego fioletu. Pancerz będzie posiadał brązowe i złote akcesoria oraz wydłużony hełm. Informator opisuje jej wygląd jako nieco podrasowaną wersję stroju Zam Wesell (łowczyni z Ataku Klonów).
  • Postać Naomi Ackie to podobno siostra Finna (moderatorzy Reddita twierdzą jednak, że jest to informacja mocno niepewna i wręcz podejrzana).
  • C-3PO bierze udział w scenie, w której trzyma broń. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek z niej strzela, tak jak miało to miejsce w Ataku Klonów.

Co sądzicie o przedstawionych przeciekach? Chcielibyście, żeby jakieś z nich się spełniły? Dajcie znać w komentarzach!

Epizod IX zadebiutuje na srebrnych ekranach 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Ciągle nie kumam jednej rzeczy. Popatrzcie na filmy z przed przejęcia Disneya. Ciągle jakieś wizje, retrospekcje, a bez Tego się nie da tak dla odmiany? 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.