Seriale

[Plotka] Darth Bane może otrzymać własny serial

darth-bane-disney+-series-rumor (1)

Choć z pewnością wielu fanom Gwiezdnych Wojen postaci Dartha Bane’a nie trzeba przedstawiać, niewykluczone, że w przyszłości podobna potrzeba nie zajdzie także w przypadku każdego innego, bo według ostatnich doniesień Sith może stać się bohaterem jednego z seriali przygotowywanych na nową platformę streamingową Disneya.

Razem z informacją o rzekomo rozpatrywanej przez Lucasfilm możliwości zrealizowania serialu o młodej księżniczce Lei portal HN Entertainment opublikował również listę innych postaci, którym przydzielenie własnych produkcji na Disney+ wytwórnia podobno rozważa. Wśród nich znajduje się przede wszystkim właśnie Bane, będący jednym z najważniejszych lordów Sithów w świecie Star Wars (ze względu na sformułowanie Zasady Dwóch).

Jeśli projekt rzeczywiście jest rozpatrywany, Disney w końcu będzie mieć szansę sprawić ogromną przyjemność fanom rozczarowanym faktem porzucenia Rozszerzonego Uniwersum, którzy już od dłuższego czasu domagają się historii osadzonych na długo przed wydarzeniami z Trylogii Prequeli. Nie mamy jednak pewności, czy taki serial faktycznie powstanie – na ten moment zalecamy zachować do tych informacji spory dystans.

Innymi postaciami, którym według HNE rzekomo mogą zostać poświęcone tytuły na Disney+, są Phasma, rycerze Ren oraz Rose Tico.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.