Seriale

[Plotka] Lucasfilm planuje serial o młodej Lei

young-leia-disney+-series-rumor (1)

Wygląda na to, że podobnie jak Marvel Studios, Lucasfilm zamierza skierować możliwie jak największą uwagę odbiorców na mającą ruszyć jeszcze w tym roku platformę streamingową Disneya. Jeśli bowiem wierzyć ostatnim doniesieniom, własnego serialu na Disney+ doczekać może się jedna z najważniejszych postaci Oryginalnej Trylogii.

HN Entertainment informuje, iż (poza The Mandalorian i produkcją poświęconą postaci Cassiana Andora) wytwórnia rozważa między innymi zrealizowanie serialu o księżniczce Lei. Oczywiście oryginalna odtwórczyni roli niestety zmarła w 2016 roku, jednak mowa jest tu o ukazaniu postaci we wcześniejszych latach życia. Mielibyśmy szansę zobaczyć młodość księżniczki sprzed wydarzeń z Nowej nadziei, poznalibyśmy bliżej planetę Alderaan, na której mieszkała, a całość mogłaby stanowić dobre łącze między dwoma trylogiami.

Należy rzecz jasna pamiętać, że to jak na razie zupełnie niepotwierdzone plotki, a sam portal donoszący o możliwości powstania serialu podkreśla, iż to jedynie rzucony na stół pomysł, nad którym Lucasfilm się pochyla, ale ostatecznie nie musi się w niego angażować.

Leię tymczasem już niedługo zobaczymy jeszcze w Epizodzie IX. Dzięki wykorzystaniu nieużytych dotąd scen nakręconych na potrzeby poprzednich filmów w postać po raz ostatni wcieli się Carrie Fisher. Czy będzie to natomiast ostatnie spotkanie z Leią, prawdopodobnie będziemy mieli szansę jeszcze zweryfikować.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.