Gwiezdne Wojny - HistorieSeriale

[Plotka] Spin-off o Kenobim na pewno nie powstanie, ale dostaniemy serial

star-wars-obi-wan-ewan-mcgregor-obi-wan-kenobi

Dzisiejszy dzień wydaje się być po brzegi wyładowany serialowymi i filmowymi plotkami. Kolejne przecieki pochodzą prosto od informatora serwisu Star Wars News Net, który przekazał kilka istotnych wieści na temat spin-offu o Obi-Wanie Kenobim i przyszłości samego bohatera w uniwersum Star Wars.

Jak dowiedział się SWNN, samodzielny film o Obi-Wanie został ostatecznie pogrzebany, a gwoździem do jego trumny stała się finansowa porażka Hana Solo. Co jednak dużo bardziej interesujące, w zamian zdecydowano o nakręceniu szcześcioodcinkowej serii dla platformy streamingowej Disney+, a jej głównym bohaterem ma być nie kto inny, jak sam brodaty Jedi.

Odtwórcą roli ma zostać oczywiście Ewan McGregor, który podobno był już do niej gotowy i dlatego też pojawił się w ubiegłym roku na uroczystej premierze Solo: A Star Wars Story – niedługo po niej planowano ogłosić powstanie samodzielnej produkcji o Kenobim.

Dzisiejsze wieści o potencjalnym stworzeniu seriali z Leią Organą, Darthem Bane’em, a teraz także z Kenobim w roli głównej mogą świadczyć o zmianie kursu Lucasfilmu, o której informowały rozmaite raporty sprzed kilku miesięcy.

Jeśli oczywiście najnowsze plotki są zgodne z prawdą, zamiast tworzyć pojedyncze tytuły, wytwórnia może teraz chcieć mocniej skupić się na produkowaniu kinowych serii, a ciężar historii związanych z poszczególnymi postaciami przesunąć na seriale udostępniane za pośrednictwem platformy streamingowej Disneya.

Czas pokaże, ile prawdy kryje się we wszystkich tych doniesieniach. Póki co zalecamy traktowanie ich z należytą dozą ostrożności.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.