Gwiezdne Wojny - HistorieSeriale

Lando, Qi’ra, Finn i Poe także mogą otrzymać własne seriale

star-wars-battlefron-rogue-one-scarif-battle-disney+-series-lando-calrissian-qi'ra-finn-poe-dameron (1)

Po wczorajszej porcji plotek dotyczących rzekomo rozważanych przez Lucasfilm seriali o postaciach takich jak Leia, Obi-Wan, Darth Bane czy Phasma, mamy dla Was kolejne doniesienia, według których własnych produkcji na Disney+ może doczekać się czterech kolejnych bohaterów, których znamy z filmów Sagi oraz spin-offu.

Portal We Got This Covered informuje, iż planowane są dwa seriale poświęcone postaciom z ostatniego filmu o Hanie Solo i dwa seriale o bohaterach Trylogii Sequeli. Oczywiście na razie to tylko niepotwierdzone plotki, ale w gruncie rzeczy nie są tak bezpodstawne, jak mogłoby się wydawać.

Zanim Solo okazał się finansową klapą, podobno planowano w osobnym filmie pokazać przygody Lando Calrissiana, a wątek Qi’ry również z całą pewnością miał być kontynuowany – najpewniej w sequelach spin-offu, o których jednak słuch zaginął po spektakularnej pieniężnej porażce. Niewykluczone, że to właśnie nowa platforma streamingowa pozwoli zrealizować te plany. Trudno rzecz jasna na tę chwilę określić, czy gdyby doniesienia okazały się prawdą, w postaci ponownie wcieliliby się Donald Glover i Emilia Clarke.

W przypadku Finna i Poe Lucasfilm ma raczej mniej podstaw, aby pokazywać losy bohaterów w serialach, jednak obecność produkcji poświęconych lubianym przez publiczność postaciom, które występują w naprawdę dochodowych filmach, mogłaby przyciągnąć sporo klientów. I oczywiście, podobnie jak wyżej: nawet gdyby rzeczywiście planowano takie seriale, nie możemy w tym momencie stwierdzić, czy wystąpiliby w nich Oscar Isaac i John Boyega.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.