FilmyWydarzenia

Nowe informacje dotyczące daty premiery zwiastuna i tytułu Epizodu IX

rey-star-wars-episode-ix (1)

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat debiutu wyczekiwanego zwiastuna ostatniego rozdziału sagi Star Wars. Portal Star Wars News Net informuje, iż pierwsza zapowiedź Epizodu IX zostanie nam zaprezentowana w kwietniu.

Według źródeł SWNN zwiastun zostanie pokazany na tegorocznym Star Wars Celebration Chicago (11-15 kwietnia). Zdaniem redaktora serwisu, zakładającego, że premiera przypadnie na 12 kwietnia, zajawka powinna w tym samym czasie zostać udostępniona w Internecie. Data ta jest rzecz jasna bardzo wygodna – pod koniec kwietnia do kin trafi Avengers: Endgame i zwiastun byłby wyświetlany przed niewątpliwym kasowym hitem, w dodatku również będącym filmem Disneya – wobec czego bardzo prawdopodobne, iż właśnie na nią postawi wytwórnia.

Jednocześnie doniesienia sugerują, iż tytuł Epizodu IX powinniśmy poznać jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia, tak że w czasie imprezy produkty związane z filmem będą już rozprowadzane w ramach promocji konkretnej produkcji, a nie niezatytułowanego projektu.

Wszystko oczywiście wyklaruje się wraz z napływem informacji poprzedzającym Star Wars Celebration.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.