Gry

„Battlefront II” – mamy szczegóły nowego systemu aparycji dla klonów!

battlefront-2-clone-trooper-update

Dzisiejszej nocy na oficjalnym forum Star Wars: Battlefront II pojawiła się nowa Transmisja dla społeczności, która przybliża nam szczegóły nadchodzącego patcha z aparycjami dla klonów. Bez zbędnego owijania w bawełnę przejdziemy do omówienia wpisu.

Dla wygody i przejrzystości wypunktowaliśmy wszystkie najważniejsze informacje, jakie przekazano:

  • Od tej pory domyślnym wyglądem klonów na każdej planecie będzie biały pancerz bez oznaczeń. Udostępniony zostanie jako darmowa skórka. Aparycje, które były domyślnymi dla poszczególnych map, będą teraz opcjonalne.
  • Fazy I i II pancerzy dla klonów będą od tej pory traktowane jako oddzielne zestawy aparycji, co oznacza, że gracze będą mogli wedle uznania używać skórek jakiejkolwiek fazy na każdej mapie z ery Wojen klonów. Wszystko będzie można ustawić na ekranie dostosowania wyglądu.
  • Klony będą różnić się od siebie wizualnie, w zależności od klasy oraz skórek, jakie dla nich wybierzemy. Wciąż jednak będziemy w stanie rozpoznać, że dany klon nosi pancerz konkretnego batalionu, niezależnie od tego, którą klasą postaci gramy.
  • Oficerowie klonów będą mogli od tej pory nosić pancerze, tak jak pozostałe klasy. Uniformy obecne dotychczas w grze będą dostępne za darmo (jako alternatywna aparycja).
  • Dostępne będą pancerze następujących batalionów (większość z już obecnych doczekała się wizualnych zmian, ale nie opisano ich dokładnie w tej Transmisji):

– Domyślny („Shinies”)
– 501st Battalion
– 327th Star Corps
– 91st Recon Corps (z nowym hełmem)
– 104th Wolf Pack
– 212th Attack Battalion
– Coruscant Guard
– 41st Elite Corps
– 181st Armor Division
– 87th Sentinel Corps
– 41st Ranger Platoon

  • Gdy zaktualizujecie już grę, w menu skrzyń udostępniona zostanie darmowa paczka z nowymi aparycjami. Po jej otwarciu wszystkie skórki dla klonów fazy II, które do tej pory kupiliście, zostaną zastąpione przez nowe. Z opisu wynika, że aparycje fazy I będzie trzeba zakupić oddzielnie, ale ich ceny nie są wysokie, o czym napiszemy za chwilę.
  • Podobnie jak miało to miejsce z wcześniejszymi update’ami, aparycje dla oficerów udostępnione zostaną w zestawie, którego koszt wyliczono na 60 000 kredytów lub 1500 kryształów.
  • Jeśli do tej pory nie kupiliście jakichś skórek, to wszystkie dla klonów fazy II kosztować będą po 20 000 kredytów lub 500 kryształów. Skin fazy I to koszt 5000 kredytów lub 150 kryształów za jeden.
  • Kiedy aktualizacja pojawi się 27 lutego, wszyscy gracze otrzymają darmową skrzynię o nazwie The Chosen One, która zawierać będzie:

– 41st Ranger Platoon (faza I i II)
– Wszystkie cztery skórki I fazy dla batalionów 41, 91, 104, 212 oraz 327
– 60 000 kredytów

Poniżej możecie przyjrzeć się kilku udostępnionym grafikom z aparycjami dla klonów z każdej klasy:

Aktualizacja dla Star Wars: Battlefront II zatytułowana The Chosen One zadebiutuje już 27 lutego 2019.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.