Gry

„Battlefront II” – Anakin Skywalker opisany w nowej Transmisji!

Anankin-Skywalker-Battlefront-2

Jesteśmy o kolejny dzień bliżej publikacji patcha The Chosen One dla Star Wars: Battlefront II, w związku z czym otrzymaliśmy też nową Transmisję dla społeczności, przybliżającą szczegóły najważniejszego elementu omawianego update’u – Anakina Skywalkera. Najistotniejsze informacje na jego temat zebraliśmy dla Was w poniższym artykule.

Anakin Skywalker opisywany jest jako najpotężniejszy użytkownik Jasnej Strony Mocy, co potwierdza zestaw jego umiejętności, które już na pierwszy rzut oka jawią się jako najbardziej ofensywne spośród wszystkich bohaterów.

Umiejętności

Zestaw umiejętności Wybrańca został opisany następująco (dla ułatwienia zachowaliśmy anglojęzyczne nazewnictwo):

1. Passionate Strike

Anakin wyprowadza potężny cios, za sprawą którego przełamuje gardę przeciwnika i zadaje mu duże obrażenia.

2. Heroic Impact

Anakin jest bardziej odporny na obrażenia, gdy umiejętność jest aktywowana za pomocą przytrzymania przycisku. Kiedy przycisk zostanie zwolniony, Skywalker odpycha oponentów, zaś siła odepchnięcia i zadane obrażenia zależą od ilości obrażeń, jakie przyjął na siebie Heroic Impact w trakcie swojego działania.

3. Pull Dominance

Anakin przyciąga do siebie przeciwników, przez co na chwilę są oni odsłonięci na bezpośrednie ataki.

4. Retribution

Moce Anakina przybierają na sile za każdym razem, gdy on lub pobliscy sojusznicy są atakowani. Po chwili wzrasta w nim chęć ostatecznego odwetu na wrogach, co skutkuje potężnym uchwytem Mocy, który bezlitośnie obezwładnia wszystkich przeciwników w swoim zasięgu.

Aparycje

Jak dowiadujemy się z wpisu twórców, wraz ze Skywalkerem pojawią się dwie aparycje dla wspomnianego bohatera, a będą to:

  • Jedi Knight (domyślna) – na bazie wyglądu z Epizodu III
  • Jedi Robes – na bazie wyglądu z Epizodu III

Koszt bohatera zamknie się w tradycyjnych 35 000 kredytów. Póki co nie podano niestety ceny jego alternatywnej skórki.

Jeśli jesteście ciekawi, jakie gwiezdne karty, linie dialogowe, emotki i zwycięskie pozy będzie posiadał protegowany Obi-Wana Kenobiego, koniecznie zajrzyjcie na oficjalne forum Star Wars: Battlefront II.

Zajrzyjcie też do naszego poprzedniego newsa, gdzie znajdziecie teaser ukazujący Skywalkera.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.