Filmy

Krytyka „Ostatniego Jedi” nie wpłynie na kształt Epizodu IX, twierdzi J.J. Abrams

JJ Abrams

Reżyser Epizodu IX, J.J. Abrams, udzielił niedawno interesującego wywiadu dla Entertainment Tonight, w którym omówił kilka kwestii związanych z tworzonym przez niego filmem.

Na początku Abrams chwalił ekipę odpowiedzialną za nagrania oraz obsadę aktorską, dodając, że nie może się doczekać, aż fani zobaczą efekty ich pracy:

„To był dość emocjonujący czas, ale załoga i obsada wykonały niewyobrażalną pracę. Nie mogę się doczekać, aż zobaczycie, co dla Was tworzymy.”

Reżysera zapytano też, jak wyobraża sobie reakcje fanów na to, co zobaczą na wielkich ekranach w trakcie premiery:

„Będziecie musieli przekonać się o tym sami, ale naprawdę nie mogę doczekać się reakcji. Jest wiele spraw, które – mamy nadzieję – poruszą widzów. Oczywiście są też odpowiedzi na największe pytania, które staraliśmy się zaadresować w satysfakcjonujący sposób.”

Następnie twórca został zapytany, czy negatywna wrzawa wokół Ostatniego Jedi wpłynęła w jakiś sposób na jego decyzje odnośnie kształtu finału sagi Skywalkerów:

„Nie. Sądzę, że każdy film jest samodzielnym dziełem, choć, co oczywiste, mówimy o trylogii. Wnieśliśmy do tej produkcji całą naszą pasję i ciężką pracę, co zrobilibyśmy niezależnie od warunków, w jakich przyszłoby nam pracować. Myślę, że historia będzie mówiła sama za siebie.”

IX Epizod sagi Star Wars zadebiutuje w kinach 19 grudnia 2019 roku. Scenariusz napisali Chris Terrio i J.J. Abrams, z których ten drugi stanął także za kamerą w czasie realizacji filmu. Na ekranie zobaczymy między innymi Daisy RidleyJohna BoyegęOscara IsaacaAdama Drivera, Billy’ego Dee Williamsa i Marka Hamilla.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.