Seriale

[Plotka] Rozpoczęła się produkcja trzeciego serialu aktorskiego w świecie Star Wars

Kenobi_Spin_off

Jak donosi portal Fantha Tracks, w Wielkiej Brytanii rozpoczęła się produkcja trzeciego, niezapowiedzianego jeszcze serialu aktorskiego z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Dowodem na to miałoby być zarejestrowanie go pod kodową nazwą produkcyjną Series III Productions. Według źródła tych rewelacji zapowiedź oraz konkretne informacje na temat widowiska są spodziewane na kwietniowym Star Wars Celebration.

Powyższe plotki zgrały się w czasie z niedawnymi głosami, jakoby na platformę Disney+ zmierzał sześcioodcinkowy serial poświęcony mistrzowi Jedi Obi-Wanowi Kenobiemu.

Co więcej, tego samego dnia zarejestrowano także inną nazwę, a mianowicie E&E Industries. Spekuluje się, że może ona odpowiadać pierwszemu filmowi z trylogii przygotowywanej przez Riana Johnsona

Należy wziąć pod uwagę, że zarejestrowanie nazwy nie oznacza wcale, iż produkcja ruszyła, a raczej, że jest ona przygotowywana, zaś sam projekt nadal może tkwić we wczesnej fazie rozwoju i planowania. Równie dobrze proces produkcyjny może rozpocząć się dopiero za jakiś czas lub nawet nigdy nie wystartować.

Mimo że witryna Fantha Tracks jest wiarygodna i od 2012 roku trafnie informowała o procesie produkcji wielu tytułów ze świata Gwiezdnych Wojen, należy podejść do tych informacji z dystansem, oczekując oficjalnej zapowiedzi serialu ze strony Lucasfilmu.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Oj! Chciałbym uświadczyć w tym serialu… Jeśli ujrzy światło dzienne… Dwie piękności z „Clone Wars” (3D) – Luminarę z Bariss i Aaylę <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.