Saga Star Wars

[Plotka] Rozpoczyna się produkcja trylogii Riana Johnsona

ram_bergman_rian_johnson

Podczas gdy większość fanów czeka z niecierpliwością na finał sagi Skywalkerów, Lucasfilm przygotowuje się do rozwoju uniwersum poza ramy stworzone przez dotychczasowe filmy.

Wraz z ujawnieniem informacji o rozpoczęciu produkcji trzeciego, niezapowiedzianego jeszcze serialu aktorskiego w świecie Star Wars, portal Fantha Tracks donosi także o zarejestrowaniu przez Disney nazwy wytwórni, która będzie pracować nad ogłoszoną w ubiegłym roku trylogią Riana Johnsona.

Nie są to rzecz jasna potwierdzone wieści, a sam Lucasfilm mocno dba o zachowanie swoich planów w tajemnicy, ale nazwa wspomnianej wytwórni – E&E INDUSTRIES (UK) LIMITED – korzysta ze schematu charakterystycznego dla wcześniejszych gwiezdnowojennych projektów.

Jeśli wciąż nie jesteście do końca przekonani, jak ta informacja ma się do filmów Johnsona, warto wspomnień o wytwórni Space Bear Industries (UK) Limited (zauważacie podobieństwo?), która zajmowała się produkcją Ostatniego Jedi, znanego w tym czasie pod roboczą nazwą Space Bear.

Z kolei Epizod IX tworzy aktualnie Carbonado Industries (UK) Limited, a jego roboczy tytuł brzmi trIXie.

Powyższe wieści nie muszą oczywiście oznaczać, że produkcja trylogii rzeczywiście ruszyła wraz z zakończeniem procesu rejestracji, ale Lucasfilm i Disney mogą już zacząć zatrudniać ekipę odpowiedzialną za pracę na planie, która będzie działać pod sztandarem E&E INDUSTRIES.

Tradycyjnie miejmy w pamięci, że wszelkie przedstawione powyżej informacje są niepotwierdzonymi plotkami, więc należy podejść do nich z dozą ostrożności.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.