Gry

„Battlefront II” – wideo ukazuje wszystkie skórki klonów z patcha „The Chosen One”!

Star-Wars-Battlefront-II-Clone-Trooper-Skins-2019

Już dziś Star Wars: Battlefront II otrzymuje aktualizację The Chosen One, która wprowadza do gry m.in. Anakina Skywalkera oraz całkowicie przebudowany system aparycji dla klonów (w tym sporo zupełnie nowych modeli). Nie jest tajemnicą, że spora część fanów z nadzieją czekała na drugą z wymienionych nowości. Jeśli jesteście teraz w pracy lub szkole i nie możecie pobrać patcha, żeby cieszyć się tym, co wprowadza, to możecie obejrzeć poniższe wideo, które prezentuje wszystkie dodane dziś skórki dla klonów.

Zupełnie nowe skiny otrzymała każda klasa postaci, a część z obecnych wcześniej aparycji doczekała się sporych poprawek wizualnych. Swoje pancerze dostali także oficerowie klonów.

Materiał wideo kanału BattlefrontUpdates, który przedstawia nowe skórki, możecie obejrzeć poniżej:

Przypomnijmy, że gracze będą mogli od teraz używać pancerzy dowolnej fazy (I lub II) na każdej mapie ery Wojen Klonów.

Które aparycje podobają Wam się najbardziej? Macie zamiar zakupić wszystkie czy odkładacie kredyty tylko na konkretne? Dajcie znać w komentarzach!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.