Filmy

W Epizodzie IX może pojawić się X-Wing T-65!

X-Wing-Star-Wars

Choć główna część zdjęć do Epizodu IX została już zakończona, to pomniejsze prace na planie wciąż trwają. Przemieszczane są także niektóre makiety z planu filmowego, dzięki czemu możemy zobaczyć fotografie sugerujące, że w ostatniej części Sequelowej Trylogii prawdopodobnie pojawi się model X-Winga z oryginalnych Gwiezdnych Wojen, a mianowicie T-65.

https://www.instagram.com/p/BuWwCELA7qz/?utm_source=ig_embed

Warto zauważyć, że X-Wing nosi na sobie charakterystyczne czerwone oznaczenia, które posiadał m.in. myśliwiec Luke’a Skywalkera. Nie jest to oczywiście twardy dowód na to, że akurat ten konkretny pojazd pojawi się w filmie, ale z pewnością można to uznać za jedną z wartych rozważenia opcji.

Jak wiemy, X-Wing Skywalkera widoczny był przez moment w Ostatnim Jedi – gdy Rey spojrzała w dół ze skarpy na Ahch-To, dostrzegła leżący na dnie wody myśliwiec. Niewykluczone, że w Epizodzie IX bohaterowie z jakichś powodów wyłowią wysłużoną maszynę z wody.

Pojawiają się też spekulacje, że fabuła zabierze nas na Yavin IV, a stare X-Wingi będą tam po prostu elementami zniszczonego otoczenia.

Jak zwykle traktujmy te doniesienia z odpowiednią dozą ostrożności, ponieważ nie są to informacje potwierdzone przez żadne oficjalne źródła.

Gwiezdne Wojny: Epizod IX zadebiutują na srebrnych ekranach 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.