Wydarzenia

Mnóstwo nowych detali na temat parków Star Wars: Galaxy’s Edge!

star-wars-galaxys-edge-in-2019

Parki rozrywki Star Wars: Galaxy’s Edge zostaną otwarte już w tym roku, w związku z czym coraz większego tempa nabiera kampania marketingowa promująca nowe atrakcje Disneylandów w Kalifornii i na Florydzie. Dziennikarze serwisów Entertainment Weekly, Nerdist, USA Today i The Hollywood Reporter zostali ostatnio zaproszeni na zamknięty pokaz przedstawiający najciekawsze fragmenty parków, a dzięki ich relacjom możemy dowiedzieć się, co dokładnie czeka na odwiedzających je gości.

Dla wygody i przejrzystości wypunktowaliśmy dla Was najciekawsze informacje:

  • Jak informują żurnaliści, wszyscy pracownicy gwiezdnowojennego lunaparku mają być przebrani za postaci z odległej galaktyki i wiernie odgrywać swoje role podczas pobytu gości. Każdy z aktorów i statystów będzie także przeszkolony w improwizacji, gdyby przewidziany scenariusz okazał się niewystarczający dla zaistniałych sytuacji. Osoby odwiedzające Galaxy’s Edge mają cały czas czuć się tak, jakby faktycznie spędzały niedzielne popołudnie planecie Batuu.

star-wars-galaxys-edge-4

  • Potwierdzono, że wydarzenia rozgrywające się w parkach będą osadzone jakiś czas po wydarzeniach z Ostatniego Jedi i niedługo przed tymi z Epizodu IX.
  • W trakcie zwiedzania jedną z atrakcji będzie scenariusz zatytułowany Rise of the Resistance, podczas którego goście staną się częścią misji prowadzonej przez Ruch Oporu, a jej dowódcą będzie Poe Dameron. Statek z wizytującymi na pokładzie zostanie przejęty przez Najwyższy Porządek, a siły Ruchu Oporu będą musiały zrobić wszystko, co w ich mocy, by go odzyskać. Atrakcja ma potrwać około 28 minut, zaś swoje role (w formie hologramów lub w inny sposób) odtworzą oryginalni aktorzy – Daisy Ridley jako Rey, John Boyega jako Finn, Oscar Isaac jako Poe Dameron i Adam Driver jako Kylo Ren.

Resistance_GalaxysEdge

  • Goście będą mogli zwiedzać od środka wiernie odwzorowany model Sokoła Millennium. Cały główny pokład będzie dostępny do swobodnego odkrywania, zaś kokpit będzie można odwiedzić po odstaniu swojej kolejki.
star_wars-_galaxys_edge_3_embed
(Joshua Sudock/Disney Parks)
  • Na terenie parków dostępne będą trzy jadłodajnie, które mają serwować prawdziwe dania inspirowane tymi z Gwiezdnych Wojen. Restauracje noszą nazwy Oga’s Cantina, Docking Bay 7 Food and Cargo oraz Ronto Roasters.
  • Uruchomiony zostanie też sklep z pamiątkami, w którym zakupić będzie można unikalne przedmioty inspirowane światem Star Wars, m.in. wypchane zwierzęta z różnych planet, miecze świetlne, urządzenia o przeróżnym przeznaczeniu, etc.

star-wars-galaxys-edge-6

Jak podobają Wam się ujawnione szczegóły? Chcielibyście bądź planujecie odwiedzić kiedyś Star Wars: Galaxy’s Edge?

Nasz artykuł to tak naprawdę czubek góry lodowej w natłoku informacji o powstających parkach. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, zajrzyjcie pod poniższe linki:

  1. Entertainment Weekly
  2. The Hollywood Reporter
  3. USA Today
  4. Nerdist

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.